У Львові звичайна прогулянка перетворюється на імпровізовану екскурсію,) Красиво та цікаво,) Ну,і атмосферні фото на згадку ...

Stylist: : Женя Цибран

 

 Музичку врубай, про все забувай, що засмутило тебе ....
___________________________________________
Вчорашня фотосесія з драйвовим Dizex BAND . Фотографував Василь Роган (Vasyl Rohan). А я, поки йому допомагав зі світлом, то дещо вихопив для відео. І зліпив ролик ).

 

 Yevhenia in the garden

Захід сонця - особливий час для фото. Тінь легко падає на плечі, укриває димкою, створюючи легкий та загадковий образ...Додамо до цього неймовірну красу цвіту чудового саду і отримаємо ідеальний момент, який просто необхідно зберегти...

 

Студійна фотосесія Лізи на фоні новорічних вогників. Колега-фотограф заїхав на каву. ☕ Тому довелось терміново знайти модель.

 

Зимова прогулянкова фотосесія з Женею. Біля львова.

 

Мікеланджело на запитання «Як ви робите свої скульптури?» відповів: «Я беру камінь і відсікаю все зайве». Перший у Львові фестиваль різьбленої деревянної скульптури "Шопка крізь віки", в якому беруть участь 5-ть скульпторів : Yurij Tsarenko,Petro Stepaniuk, Ovnan Manukian,Роман Кикта, Anton Vognedar Lubiy, всі ці люди різьблять прямо в людей на очах під львівською ялинкою-Шопки у стилі модерн.

Весна...травень...бузок... Як же він прикрашає все навкруги,яке розмаїття відтінків,а який аромат... Все це надихає!,) А за що Ви любите весну???

Photo: Igor Derpak http://www.igorderpak.com Василь Роган http://rohan.com.ua

Makeup: Олена Білик

Model: Женя Цибран Lviv 2018

 

Відчути себе героїнею у задзеркаллі..де все буває...Гуляти серед гігантських квітів,або бути нею...Усе можливо! Варто лише захотіти! "Вдома я мама, домогосподарка, але тут...тут я прима! Усі софіти для мене!

Запрошуємо на фотопортрет з чудовими квітами.

 

Фоторелакс з цих вихідних.
Подяка всім, хто долучився до зйомок.
Фото: Ігор Дерпак
Модель: Діана
Make-Up: Олена Білик

 

© Igor Derpak Foto 2013-2021